شرکت بهفرزام

شرکت بهفرزام یکی از شرکت های تولید معتبر کشور است که ضمن ارائه محصولات متعدد شرایط تخفیف و پرداخت مالی خوبی را برای تولید کنندگان فراهم کرده است.  در این مقاله همه اطلاعات لازم در خصوص این شرکت ارائه شده است تا شما بتوانید به سادگی با این شرکت تماس گرفته و یا از محصولات آن خرید نمایید.  پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

شرکت بهفرزام به عنوان زیرمجموعه ای از “گروه تولیدی لایی بافت” به تولید انواع لایه های تقویتی کیف و کفش می پردازد. گروه لایی بافت به جز این شرکت در دو زمینه منسوجات نبافته و چرم مصنوعی (آرش شیمی) نیز فعالیت دارد.

محصولات شرکت به فرزام

محصولات شرکت بهفرزام شامل پنج دسته محصول مهم زیر هستند:

اشتروبل

اشتروبل گونی از جمله محصولات شرکت بهفرزام است که از سوی این شرکت تولید و به بازار کشور عرضه می شود. برخی محصولات اشتروبل گونی دار با خاصیت ضد نشت مواد و بدون گونی و لایی قدک با کیفیت استاندارد جهت مصارف  کارخانجات تولیدی کفش به بازار عرضه می شود.

اشتروبل گونی دار شرکت بهفرزام

تکسون

یکی دیگر از محصولات شرکت بهفرزام تکسون است. تکسون  جنس محکم و فشرده ای دارد و در ساخت کفش و کیف مورد استفاده قرار می گیرد. تکسون نسبت به جورابگیر و قدک جنس خشک تر و محکم تری دارد. بعنوان مثال تکسون برای کفی کفش استفاده می شود و رویه چرم کفش برای کار کشی ابتدا به تکسون متصل شده و نهایتا به زیره وصل می شود. تکسون برای کف کیف بدلیل استحکام بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

تکسون کیف و کفش شرکت بهفرزام

جورابگیر

همانطور که گفته شد شرکت بهفرزام تولیدات متعددی دارد که یکی از این محصولات جورابگیر است. جورابگیر یا کتیبه یا نمدی برای دادن استحکام و حالت مقاومت به چرم در صنعت کیف و کفش استفاده میشود . البته چون جورابیگر بین استری و چرم قرار میگیرد رنگ آن برای کیف اهمیتی ندارد . جورابگیر که از سوی شرکت بهفرزام نیز تولید می شود حالتی مثل چرم گاوی خشک به محصول می دهد و بیشتر کف کیف یا کنار  کیف هایی مثل انواع دیپلمات و اداری استفاده میشود.

جورابگیر شرکت بهفرزام در صنعت چرم مصنوعی کفش و کیف مورد استفاده قرار می گیرند. در صورتی که قصد دارید کیف ها حالت شل نداشته و شکل خود را در حالات مختلف از دست ندهند می توانید جورابگیر  را بین چرم و آستر قرار دهید. در صورت استفاده از این محصول پیشنهاد می شود فقط اطراف آن را چسب بزنید؛ چرا که در غیر این صورت ممکن است بعد از مدتی  چرم مصنوعی حالت چروک و پف کرده پیدا کند.

همچنین در صورتی که کار شما باید تا شود ابتدا کار را تا کنید و سپس چسب بزنید و بدوزید تا بعد از دوخت ، کار کج نشود ؛ ضمن این که با این کار مقداری که استر و یا لایی شما باید کوتاه تر شود مشخص می شود. در چرم طبیعی که چسبندگی بهتری دارد نیر بهتر است همین کار را انجام داده و از چسب زدن نا منظم خودداری کنید.

در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری در مورد جورابگیر شرکت بهفرزام کسب کنید می توانید با ما تماس بگیرید تا جزییات کامل محصول در اختیار شما قرار گیرد.

جورابگیر شرکت بهفرزام

کوتینگ

از دیگر محصولات شرکت به فرزام کوتینگ است که بیشتر در صنعت چرم مصنوعی به کار برده می شود. این نوع محصولات در دو نوع کمیکال و اسپلیت با ضخامت و گرماژهای مختلف و با عرض های مختلف تولید می گردند. صنایع چرم مصنوعی ، کیف و کفش ، اتیکت و خودروسازی از جمله مشتریان اصلی این محصول شرکت بهفرزام هستند.

کوتینگ (چرم مصنوعی) شرکت بهفرزام

کاربرد محصولات شرکت بهفرزام

کفش

محصولات تولیدی شرکت بهفرزام از 150 تا 1000 گرم در متر مربع در بخش های مختلف کفش شامل پنجه، پاشنه سرپنجه، لایه های زیرین، لایه های میانی کفش های مردانه و زنانه و ورزشی به عنوان نگه دارنده مورد استفاده قرار میگیرد که نام های تجاری تکسون، قدک، جورابگیر و … شناخته میشود.

کیف

محصولات تولیدی در صنایع کیف سازی در بخش های داخلی آن مورد استفاده قرار میگیرد.

صنایع خودرو سازی

منسوجات نبافته شرکت بهفرزام با توجه به مورد کاربردی آن در صنایع خودرو به کمک انواع رزینها تکمیل و در بخش های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.

چرم مصنوعی (کوتینگ)

برخی از لایه های تولیدی نبافته به کمک رزینها در شرکت به فرزام تکمیل گردیده و در صنایع چرم مصنوعی مورد استفاده قرار میگیرد.

نشانی شرکت بهفرزام

نشانی کارخانه شرکت بهفرزام که در شهر قزوین و در شهرک صنعتی لیا قرار گرفته است به شرح زیر است:

ایران، استان قزوین، شهر قزوین، شهرک صنعتی لیا، انتهای بلوار اصلی، خیابان کارایی، شرکت بهفرزام

راههای ارتباطی و تماس با شرکت بهفرزام

مشتریان عزیز می توانند از طریق شماره های زیر نسبت به اطلاع از محصولات شرکت بهفرزام و خرید آنها اقدام نمایند.

  • تلفن : 02833454492
  • فکس : 02833454493
  • کد پستی : 3449134374
  • وب سایت : behfarzam.ir
  • پست الکترونیکی :info[@]behfarzam.ir