قیمت های استثنائی در خرید و فروش چرم مصنوعی

پیدا کردن پایین ترین قیمت ها برای خرید چرم مصنوعی از جمله دغدغه های تولیدکنندگان کیف، کفش و … است. در این مطلب می خواهیم در مورد قیمت های فروش عمده چرم مصنوعی صحبت کنیم.

قیمت چرم مصنوعی به متغیرهای زیادی بستگی دارد که در این مقاله به آنها اشاره خواهیم کرد. در این مقاله با ما همراه باشید تا چرم های مصنوعی با بهترین قیمت را به شما معرفی کنیم!

مدل های متنوع چرم مصنوعی

چرم مصنوعی طرح لی

چرم مصنوعی طرح لی یکی از پرفروش ترین چرم های مصنوعی مورد استفاده در صنعت کیف و کفش است که با توجه به تنوع رنگ و طرحی که دارد مورد استقبال بسیاری از تولید کنندگان قرار گرفته است. قیمت چرم مصنوعی 60 گرمی طرح لی بسیار مناسب بوده و این قیمت مناسب یکی از جذابیت های مهم طرح لی است.

چرم مصنوعی طرح لیونچرم مصنوعی طرح لیون

طرح لیون یکی دیگر از تولیدات چرم مصنوعی است که در بازار تولید کیف و کفش ارائه شده است. این طرح ظاهری بسیار زیبا دارد و از این رو طرفداران پروپاقرص خود را جذب کرده است. محصولاتی که با استفاده از این نوع چرم تولید می شوند ظاهری جذاب دارند و خرید فراوانی را به دنبال خواهند داشت.

وجه تمایز اصلی طرح لیون ، عاج های آن است که در بازار در دو نوع عاج بلند و عاج کوتاه یافت می شود که باعث می شود تولیدکنندگان بتوانند با بهره گیری از این نوع چرم مصنوعی محصولات مختلفی را تولید کنند. همچنین در صورت ترکیب عاج بلند و کوتاه می توان کیف و کفش های بی نظیری را خلق کرد. این محصول دارای رنگ های متنوعی است که دست تولیدکننده را در انتخاب مناسب باز می گذارد. 5 رنگ مختلف که به صورت صدفی و غیرصدفی به مشتریان عرضه شده است دیگر مزیت مهم این نوع است. در صورتی که تمایل دارید از قیمت چرم مصنوعی لیون و یا دیگر محصولات مشابه مطلع شوید همین الان با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما بهترین ها را به شما معرفی کنند.

 

طرح پانچ

چرم مصنوعی پانچطرح پانچ یک چرم مصنوعی 60 گرمی است که در رنگ های متنوعی به بازار ارائه شده است تا بتواند رضایت مشتریان را جلب نماید. رنگ های جذاب این طرح باعث شده تا محصولات کیف و کفش تولیدی از آن بسیار زیبا و چشمگیر باشد.

 

 

 

 

 

 

 

چرم مصنوعی طرح فوم سنگی

این نوع چرم مصنوعی رنگ های صدفی و متنوع با اسکین PU  دارد که با وزن 90 گرمی می تواند گزینه بسیار مناسبی برای کفش های ورزشی و اسپرت باشد. قیمت مناسب چرم مصنوعی فوم سنگی در کنار جذابیت های ظاهری این محصول باعث محبوبیت فراوان آن شده است. این محصول در رنگ بندی های مختلفی موجود است . تصاویر زیر نمونه های از این نوع محصول هستند.

طرح کوبا کاگولیت

این چرم مصنوعی به صورت تمام رخ pu تولید شده و وزن 90 گرمی دارد. مهم ترین مورد استفاده این محصول کاربردهای اسپرت است و جز بهترین مواد اولیه برای تولید کفش های ورزشی است.

رنگ های جذاب این محصول که در تصاویر زیر نیز دیده می شود تولیدات نهایی را نیز باعث فروش خوب تولیدات نهایی است.

چرم مصنوعی طرح کوبا کاگولیت

عوامل موثر در قیمت چرم مصنوعی