شرکت جهان چرم

شرکت بی بافت گستر جهان که در بازار مصنوعات چرمی با نام جهان چرم شناخته شده است از جمله شرکت های بزرگ تولید کننده چرم مصنوعی و تولیدات وابسته است که بخش بزرگی از بازار مصرف کشور را تامین می کند.

ارائه تخفیف های متعدد و در بازه های زمانی مختلف و قیمت های مناسب که در این بخش به آنها اشاره خواهیم کرد گام موثری است که از سوی این شرکت به سمت تعالی صنعت چرم کشور برداشته شده است.

تولید و عرضه انواع مصنوعات چرمی P.V.C و P.U، پارچه های مبلمان، لباس، کیف و کفش و روکش و تودوزی اتومبیل
تولیدکننده رویه مبلی سنگ شور و تمام P.U، تولید انواع چرم مصنوعی روکش صندلی، تودوزی خودرو و کفپوش و تولید انواع چرم لباسی شامل: آب شور، آنزیم شور و  سنگ شور از جمله مهمترین فعالیت های شرکت جهان چرم است.

کیفیت محصولات این شرکت قابل رقابت با تولیدات برتر خارجی بوده و با رعایت استانداردهای جهانی و بیش از یک هزار تنوع طرح و با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه می شود.

شرکت جهان چرم با کسب اعتماد تولیدکنندگان و فعالان بازار چرم توانسته است هر ساله بیش از 9 میلیون مترمربع چرم مصنوعی را به بازارهای ایران و جهان عرضه نماید.

شرکت جهان چرم

شرکت جهان چرم از سال 1357 وارد بازار چرم های مصنوعی شد. این شرکت در زمینه تولید انواع مختلف چرم مصنوعی از قبیل پلی اورتان (PU) و پلی ویینیل کلراید (PVC) و نیز واترپروف و چادرهای ترانزیتی فعالیت داشته است. این شرکت کار خود را با دو خط تولید در شهر صنعتی اشتهارد آغاز کرد و اکنون یکی از بزرگترین تولید کنندگان این محصولات در منطقه است.

شرکت تولیدی صنعتی هدیه گلباف جهان با هدف تولید انواع چرم مصنوعی در سال هزار و سیصد و هفتاد و هفت در فضایی به مساحت پانزده هزار متر مربع و با زیربنای هشت هزار مربع آغاز به کار کرد. این شرکت توانسته است با بهره گیری از تکنولوژی های نوین و سامانه های پیشرفته تولید چرم مصنوعی به یکی از بزرگترین تولید کنندگان این محصول در ایران تبدیل شود.

به تازگی کاربرد جدیدی برای چرم مصنوعی ابداع شده است که از این محصولات به عنوان جایگزین کاغذ دیواری استفاده می شود. از این رو چرم مصنوعی با توجه به ویژگی های مممتاز خود نظیر تنوع طرح ها و قیمت مناسب (حدود بیست درصد کاغذ دیواری های معمول) توانسته است بازار خوبی برای خود دست و پا کند.

هشتاد درصد محصولات این شرکت در داخل و توسط تولیدکننگان محصولات چرم مورد استفاده قرار گرفته و بیست درصد نیز به خارج از کشور صادر می شود.

گفتنی است شرکت تولید منسوجات اصفهان نیز یکی از شرکت های اقماری این گروه تولیدی است.

 

محصولات شرکت جهان چرم

شرکت جهان چرم دارای محصولات متعددی است که در زمینه های مختلف کاربرد دارند. از جمله مهمترین کاربردها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مصرف صنعتی: تولیدات شرکت جهان چرم به عنوان مواد اولیه بسیاری از صنایع مرتبط نظیر کیف و کفش مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از کارخانجات منطقه با بهره گیری از تولیدات این شرکت مصنوعات خود را با کیفت مناسب و دوام بالا تولید و به بازار عرضه می کنند. سیاستگذاری های شرکت جهان چرم به گونه ای است که از همان ابتدا به مشتریان نهایی محصولات خود اندیشیده و آنها را مد نظر خود قرار می دهد. از این رو همواره تلاش می کند محصولات خود را به گونه ای تولید و بازار عرضه کند که مصرف کنندگان نهایی کیف، کفش و … بتوانند کیفیت بالای محصولات جهان چرم را احساس کنند.

مصرف پزشکی: تولیدات شرکت جهان چرم در زمینه پزشکی نیز دارای کاربرد بوده و در موارد متعددی مورد استفاده قرار می گرد. شرکت بی بافت گستر جهان درسال 1393 به منظور تولید انواع لایی های اسپانلس و نانوون ، انواع پارچه های بی بافت در وزن های مختلف جهت مصارف بهداشتی و غیر بهداشتی تاسیس گردید. خط تولید شرکت بی بافت گستر جهان از نوع Hydro-entanglementمیباشد که با توجه به امکانات ویژه و خاص درماشین آلات خود، امکان تولید انواع مختلف اسپان لس با امتیازات ویژه و کاربردهای مختلف را دارد.

منسوجات بی بافت(اسپان لس)

از آنجائیکه در این صنعت تشکیل منسوج یا پارچه، بدون استفاده از نخ های ریسیده شده صورت میگیرد و تابع سیستم های بافت متداول روی ماشین های بافندگی (بصورت تار و پود) نیست ،منسوج بی بافت نامیده میشود که البته بنا به روش های شکل گیری لایه و اتصال دهی الیاف بهم به گروههای زیر تقسیم میشود

فرآیند شکل گیری لایی:

 • تر ریزی
 • خشک ریزی
 • هوا ریزی

فرآیند اتصال دهی:

 • شیمیایی
 • مکانیکی
 • حرارتی

منسوجات بی بافت اسپان لس به لحاظ شکل گیری لایه اولیه از گروه سیستم خشک ریزی میباشد که توسط دستگاههای کاردینگ صورت میگیرد که تا سال 2005 حدود 90 % کل منسوجات بی بافت در دنیا به این روش تولید می شدند و به لحاظ اتصال دهی و در هم رفتن الیاف به روش مکانیکی صورت میگیرد. روش مکانیکی بطور عمده به 2 دسته تقسیم میشوند(در اتصال مکانیکی روشهای دیگری هم هست چون کاربرد عمده ای ندارد بدان اشاره نمیشود)

1 روش سوزنی needle punching
در روش سوزنی یا needle-punching با استفاده از سوزنهای خاص و ماشین مخصوص، الیاف در هم میروند و تشکیل یک لایی متراکم نمدی شکل را میدهند که در این روش تولید منسوج بی بافت با گرماژ پایین محدودیت دارد.

2- روش آب گره Hydro entanglement
در روش Hydro-entanglementبا استفاده از آب با فشار بالا در حدود 100-200 Bar پس از عبور از نازل مخصوص بصورت میله های سوزنی در آمده و بر روی الیاف اعمال میشود و الیاف پس از در هم رفتگی تشکیل یک لایه نمدی شکل نازک را میدهد. این نوع منسوج نبافته با نام تجاری اسپان لس معروف است.

امتیازات اسپان لس (SPUNLACE):

 • توانایی جذب رطوبت بالا
 • نرمی و انعطاف
 • عدم استفاده از مواد خارجی یا شیمیایی
 • مقاومت کششی بالا در دو جهت طولی و عرضی
 • طیف وسیع تولیدات

 

مصرف بهداشتی: کاربرد محصولات چرم مصنوعی در بخش های بهداشتی نظیر نخ دوخت و … بسیار موثر و فراگیر است و شرکت جهان چرم تلاش زیادی تا محصولات بسیار با کیفیتی در این زمینه تولید و عرضه نماید.

مصرف خانگی: مصرف چرم های مصنوعی در بخش خانگی از بزرگترین کاربردهای این محصول است. استفاده در تولید روکش های مبل و صندلی از جمله این کاربردها است.

نشانی شرکت جهان چرم

برای ارتباط با شرکت جهان چرم می توانید از نشانی زیر استفاده نمایید:

آدرس دفتر مرکزی : تهران – فلکه دوم صادقیه – خیابان آیت الله کاشانی- بلوار اباذر- نبش گلستان سوم غربی – پلاک 3- کد پستی:1471647563

 

تماس با شرکت جهان چرم

تلفن های تماس با شرکت جهان به شرح زیر هستند:

9-44046726(021)

برای فاکس به شرکت هم می توانید از شماره زیر استفاده نمایید:

44003660(021)

 

 

نشانی کارخانه بی‌بافت گستر جهان (جهان چرم)

آدرس کارخانه: شهرک صنعتی اشتهارد – انتهای دکترحسابی غربی – سوسن 2

نمایندگی فروش محصولات صنعتی شرکت جهان چرم (بی بافت گستر جهان)

خیابان 15 خرداد-ابتدای بازار آهنگران – کوچه بهبهانی – پاساژ گل – طبقه همکف – پلاک 32
آقای ابراهیمی : 09121460701 – تلفن : 55584172