چرم پارس

شرکت چرم پارس از جمله باسابقه ترین شرکت های ارائه چرم مصنوعی و کفش است که با قدمتی چندین سال و فعالیت های موثر در میدان تولید داخلی چرم مصنوعی و کفش، در حال حاضر از جمله برترین شرکت های مدعی در این زمینه است. با ما همراه باشید تا با محصولات متنوع شرکت آشنا شوید. تخفیف های باور نکردنی معرفی شده راه کسب و کار شما را برای همکاری با شرکت هموار خواهد کرد. پس به دقت با ما همراه شوید.

معرفی گروه صنعتی پارس

گروه تولیدی چرم و کفش پارس در سال 1342 توسط مرحوم حاج عبدالرضا اخوت بنیان گذاری شد. این شرکت با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه صنعت چرم و کفش همواره از آخرین فناوری های و ماشین آلات کشور ایتالیا بهره برده است. جذب و پرورش نیروهای متخصص و متعهد نیز از جمله سیاست های همیشگی شرکت چرم پارس بوده است.

این شرکت همواره تلاش کرده است سطح کیفی محصولات خود را در صنعت مد همپای شرکت های اروپایی و گاه بالاتر نگه داشته و امروزه نیز به تایید کارشناسان بازدید کننده از خط تولید شرکت، کیفیت محصولات تولیدی شرکت چرم پارس بسیار متعالی است.

شرکت چرم پارس با شروع بهره برداری از کارخانه پلیمر خود توانست در کنار زنجیره کارخانه تولید چرم مصنوعی و نیز کارخانه کفش و صندل، امکان تولید صفر تا صد انواع محصولات کفش از مرحله تولید مواد اولیه تا محصول نهایی را فراهم آورد که در نوع خود موفقیت بزرگی محسوب می شود.

این شرکت همواره به اهمیت جایگاه خود در نگاه مردم ایران زمین واقف بوده و تمامی تلاش خود را به کار می گیرد تا با ارائه محصولات به روز، زیبا و بادوام قدردان توجه مردم میهن عزیزمان باشد.

چشم انداز و سیاست های شرکت چرم پارس

در بیان چشم انداز و سیاست های گروه پارس آمده است:

گروه پارس با توانایی تولید بالا و پرسنل ماهر و نیز تعیین اهداف برای دستیابی به اهداف، اهداف تعیین شده و چشم انداز قطعی آینده را تعیین کرده است. البته، برای رسیدن به این اهداف، ما باید به یک سیاست نگاه کنیم و از نگاه ما به آینده بهره مند شویم. دستیابی به اهداف آینده و رسیدن به خط کشیده شده، نیازمند همکاری و همکاری همه نیروهای گروه است و واضح است که مدیریت و افرادی که مسئول هستند، دیدگاه درستی از آینده پارس و انجام بهترین آنها را دارند برای برآوردن مشتریان. بنابراین، پارس گروه یک برنامه کوتاه مدت برای دستیابی به هدف خود برای تولید و استفاده از حداکثر قدرت خود در بخش چرم و کفش توسعه داده است.

زیرساخت های شرکت چرم پارس

صنعت چرم از جمله صنایع پیشرو و خلاق بوده که به روز بودن در آنها بسیار بااهمیت است. شرکت چرم پارس با توجه به این موضوع همواره تلاش کرده با دانش جهانی در تولید محصولات همگام بوده و با استفاده از ماشین آلات نوین و بهره گیری از تجربیات چند دهه خود در این صنعت زیرساخت های خود را مدرن نگاه دارد.

از این رو زیر ساخت های این شرکت که آزمایشگاه، واحد تحقیق و توسعه و نیز کارخانه را در بر می گیرد دارای جدیدترین تجهیزات روز دنیا بوده و کیفیت و تنوع محصولات شرکت چرم پارس را تضمین می کند.

آزمایشگاه

از جمله نقاط قوت شرکت چرم پارس توجه دقیق به مباحث علمی و پروبال دادن به متخصصان فنی شرکت است. داشتن آزمایشگاه و توانایی تولید محصولات در مقیاس بسیار کوچک و با دقت و کالیبراسیون بالا قبل از این که محصول به تولید نهایی برسد از نتایج این نگاه علمی به بازار چرم و کفش است. در واقع پیش از تولید انبوه محصولات جدید این شرکت، نمونه های اولیه توسط مشتریان تست شده و نظرات آنها در زمان تولید انبوه لحاظ می شود.

از دیگر مزایای این امر امکان عرضه چرم شخصی سازی برای مشتریانی است که به دنبال این گونه محصولات هستند.

تحقیق و توسعه

تحقیق و توسعه به عنوان وسیله حرکت به سمت آینده ای روشن همواره مورد توجه شرکت چرم پارس بوده است. رصد فن آوری روز صنعت تولید چرم و کفش در جهان و زیر نظر داشتن رقبای شرکت در سطح منطقه و کشور همواره مورد توجه شرکت چرم پارس بوده است. همگام بودن با تکنولوژی روز جهانی و عقب نماندن از فناوری رقبای منطقه از جمله نتایج پژوهش های انجام شده است که کیفیت ملموس مشتریان و افزایش سطح رضایت آنها از محصولات این شرکت را در پی داشته است.

کارخانه

بخش صنعتی و تولیدی شرکت چرم پارس به عنوان کارخانه شرکت در سال 1342 بنیان گذاری شد و با گذشت بیش از نیم قرن از شروع فعالیت همچنان پرتوان به تولید خود ادامه می دهد. تجهیزات و دستگاه های کارخانه هر چند سال یکبار با توجه به فن آوری های نوین جهانی به روز رسانی می شوند و تا همیشه کارخانه با پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاههای تولید چرم و کفش به فعالیت خود ادامه دهد. آموزش پرسنل و انخاب و پرورش نیروهای خبره، توانمند و متعهد از دیگر مزایایی است که شرکت چرم پارس همیشه به دنبال آن بوده است.

گواهینامه و افتخارات

شرکت چرم و کفش پارس با تکیه بر قدرتمندی اجرایی و توان علمی بالا و با بهره‌گیری از دستگاه‌های به روز دنیا توانسته است جوایز و لیسانس های متعددی را د ر زمینه هایی مانند حضور در نمایشگاه های MPEX، برند برتر و ارزش‌آفرین، تولید کننده برتر و … را کسب کند. گروه صنعتی چرم پارس این امر را مدیون همراهی همراهان دانسته  و برای کسب آینده ای روشن تر به جلب رضایت مشتریان توجه داشته است.

جوایز و افتخارات شرکت چرم پارس

جوایز و افتخارات شرکت چرم پارس

محصولات کارخانه چرم پارس

چرم مصنوعی

چرم مصنوعی از جمله مهم ترین محصولات گروه صنعتی شرکت چرم پارس است. چرم مصنوعی یکی از انواع چرم موجود در بازار است. این نوع چرم انواعی دارد که هر یک در کاربردی خاص مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان مثال چرم ساختگی در مبل، صندلی و اثاثیه یا لوازم داخلی مورد استفاده قرار می گیرد، چرم پارچه‌نما یا کاغذی برای اثاثیه یا لوازم خودرو و نیز لباس استفاده می شود و کوشکین هم برای کالاهای مصرفی کاربرد دارد.

از نظر ساختار دو نوع چرم مصنوعی وجود دارند: پلی اورتان یا PU و پلی وینیل کلراید یا PVC. هر دوی چرم های PU و PVC در تولید اثاثیه یا لوازم داخلی و پوشش محصولات کاربرد دارند اما هر یک از آنها دارای مزیت هایی نسبت به دیگری است.

پارچه پلی اورتان نرم‌تر و انعطاف پذیر بوده و تنفس دارد؛ به گونه ای که کاربرد آن در تولید محصولات با کیفیت بالا مانند لباس و اثاثیه  یا لوازم جانبی است (سطوحی که تماس مستقیم با پوست دارند).

اما پی وی سی به اندازه پی یو ظرافت ندارد و دارای قابلیت تنفسی هم نیست. از این رو بیشتر برای محصولاتی مانند جلد و شیرازه کتاب که نیاز به رطوبت دارند مورد استفاده قرار می گیرند. البته در بعضی موارد خاص برای دستگاه های الکترونیکی هم ایده آل هستند.

پلیمر

ثبت شرکت شیمی پلیمر پارس ایرانیان در سال 1392 و در شهر تهران صورت پذیرفت و این شرکت  فعالیت خود را در زمینه های متعددی از جمله نرم کننده های غیرفتالاتی و نرم کننده های دیگر و مواد افزودنی آغاز کرد. این شرکت توانسته است با بهره گیری از دانش محققان در بخش های صنعت و دانشگاه، چندین اختراع ثبت نماید و بر پایه این دانش فنی های حاصل شده نرم کننده های جدیدی را در ایران تولید کنند.

سایت اصلی کارخانه این شرکت در صد کیلومتری تهران در استان مرکزی و در زمینی وسیع قرار گرفته است.

کیف، کفش و صندل

شرکت چرم و کفش پارس توانسته است با عرضه محصولاتی بسیار بادوام و متنوع شامل انواع دمپایی، صندل، کفش راحتی، کفش های اسپرت، بوت و همچنین کیف های مختلف نظیر چمدان، ساک ورزشی ، کیف اداری و نیز کیف لوازم آرایش لبخند را بر لبان مشتریان خود بنشاند. مشتریان شرکت چرم پارس مردان، زنان و کودکان هستند که شرکت چرم پارس با تولید محصولات متناسب با سلیقه هر دسته از مشتریان خود توانسته است انتخاب های زیبا و متعددی را در بر آنها قرار دهد.

همان طور که گفته شد شرکت چرم و کفش پارس با سرمایه گذاری گسترده در بخش های آزمایشگاه و تحقیق و توسعه و نیز بهره گیری از کارکنان متخصص و پرتوان توانسته است همگام با مد روز دنیا در صنعت کیف و کفش گام بردارد.

از جمله مزایای مهم شرکت چرم پارس در اختیار داشتن زنجیره کامل تولید کیف و کفش از مواد اولیه تا تولید نهایی است، به گونه ای که استفاده از چرم های مصنوعی تولید شده توسط خود شرکت چرم پارس موجب می شود تا تولیدات نهایی از پایین ترین قیمت ممکن نسبت به رقبا برخوردار باشند.

نشانی کارخانه چرم پارس

کارخانه چرم پارس در کیلیومتر 16 جاده قدیم کرج قرار گرفته است.  نشانی کارخانه شرکت به صورت کامل در زیر درج شده است:

کیلومتر 16 جاده قدیم کرج – بلوار 52 – پلاک 1 و پلاک 6

شماره تماس با شرکت چرم پارس

برای ارتباط با شرکت چرم پارس می توانید از شماره تلفن ثابت 02196623456 استفاده نمایید. پاسخگویان شرکت در ساعات اداری قطعا پاسخگوی تماس شما با تلفن خواهند بود.
همچنین امکان تماس با شرکت با تلگرام 09308327546 نیز فراهم می باشد.